Ide o online prekladač viet, ktorý je úplne zadarmo. Bol vytvorený v roku 2015 a v súčasnosti je stále funkčný a spoľahlivý. Preklad je možné uskutočniť až v 94 svetových jazykoch. Zoznam jazykov, ktoré je možné použiť v našom prekladači: angličtina, bulharčina, čeština, dánčina, francúzština, grečtina, holandčina, chorvátčina, japončina, korejčina, maďarčina, nemčina, nórčina, polština, portugalčina, rumunčina, ruština, slovenčina, slovinčina, srbčina, španielčina, švedčina, taliančina, thajčina, turetčtina a ukrajinčina.

Postup na preklad:

1. Na hlavnej stránke prekladača viet vpíšte do horného bieleho okna slová, slovíčka, frázy, vety, text alebo cele texty na preloženie.

2. Vyberte jazyky na preklad

3. Kliknite na tlačítko “Prelož”

Návod na preklad - Prekladač viet
Návod na preklad v prekladači online

Prekladač viet aj na mobile:

Prekladač môžte využívať kdekoľvek, pretože je optimalizovaný pre mobilne zariadenia a tablety. Takže sa stačí pripojiť so svojim mobilom alebo tabletom na internet otvoriť si náš prekladač na webe prekladac-viet.sk a môžte si preložiť potrebné slová, celý text alebo frázy. Je to výborný pomocník či už v škole, v práci alebo dokonca aj v zahraničí keď potrebujete pomôcť pri dohovorení sa alebo preklade textu. Tento prekladač viet Vám uľahčí veľa práce a ušetrí veľa času oproti tomu, keby ste mali slovíčka alebo výrazy listovať v papierovom slovníku. Náš prekladač si obľúbilo už tisícky ľudí po celom Slovensku ale aj ľudia pracujúci v zahraničí, ktorí prichádzajú do styku s cudzími jazykmi dennodenne a veľakrát potrebujú rýchlu pomoc s prekladom. Z tohto dôvodu ho majú stále otvorený na mobile, prípadne tablete aby bol pripravený ihneď na preklad.

Najčastejšie preklady:

Z angličtiny (English) do slovenčiny (Slovak)
Zo slovenčiny (Slovak) do angličtiny (English)
Z nemčiny (German) do slovenčiny (Slovak)
Zo slovenčiny (Slovak) do nemčiny (German)
Z ruštiny (Russian) do slovenčiny (Slovak)
Zo slovenčiny (Slovak) do ruštiny (Russian)

Dúfame, že náš prekladač bude Vám bude nápomocný, tak ako aj iným ľudom či už na preklad viet alebo ako slovník.